Nasza kadra

Lekarz Stomatolog Małgorzata Kunkul

Nazywam się Małgorzata Kunkul. Jestem lekarzem stomatologiem i mam zaszczyt zaprosić wszystkich stałych i nowych pacjentów do kliniki Delicadent.
Wraz z zespołem stworzyłam miejsce, w którym pragniemy otoczyć Cię opieką i troską. W pięknej i wygodnej przestrzeni, w atmosferze spokoju i relaksu, zadbamy o Twój uśmiech. Dokładamy wszelkich starań, abyś w był w pełni świadomy planu i przebiegu leczenia. Dlatego czas wizyt jest dopasowany do Twoich potrzeb, bez atmosfery pośpiechu. Mamy też kilka niespodzianek, którymi umilimy Ci wizytę.

Przyjdź i sprawdź jak przyjemne może być leczenie.

Lekarz Stomatolog Agnieszka Nagnajewicz

W 2013 roku ukończyłam studia i nostryfikowałam dyplom na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Od tego czasu nieprzerwanie uczestniczę w kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą, kształcąc się w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i chirurgii. Każdy mój pacjent może liczyć na profesjonalne podejście, życzliwość, dokładność, estetykę i precyzję wykonanej pracy. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i lubię z nimi pracować.

Higienistka Stomatologiczna Kwitosława Timofejewa

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i pielęgniarka z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest osobą niezwykle kompetentną, a jednocześnie bardzo ciepłą i życzliwą.

Lekarz Stomatolog Jakub Dyba

Specjalista periodontologii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jego pasją jest implantologia oraz chirurgia śluzówkowo-dziąsłowa.

W dziedzinach tych od wielu lat szkoli się na kursach krajowych i zagranicznych. Największe zawodowe wyzwanie stanowią dla niego pacjenci wymagający kompleksowego leczenia implanto-protetycznego.

Od 2018 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego(PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP).