Nasza kadra

Lekarz Stomatolog Małgorzata Kunkul

Nazywam się Małgorzata Kunkul. Jestem lekarzem stomatologiem i mam zaszczyt zaprosić wszystkich stałych i nowych pacjentów do kliniki Delicadent.
Wraz z zespołem stworzyłam miejsce, w którym pragniemy otoczyć Cię opieką i troską. W pięknej i wygodnej przestrzeni, w atmosferze spokoju i relaksu, zadbamy o Twój uśmiech. Dokładamy wszelkich starań, abyś w był w pełni świadomy planu i przebiegu leczenia. Dlatego czas wizyt jest dopasowany do Twoich potrzeb, bez atmosfery pośpiechu. Mamy też kilka niespodzianek, którymi umilimy Ci wizytę.

Przyjdź i sprawdź jak przyjemne może być leczenie.

Lekarz Stomatolog Agnieszka Nagnajewicz

W 2013 roku ukończyłam studia i nostryfikowałam dyplom na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Od tego czasu nieprzerwanie uczestniczę w kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą, kształcąc się w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i chirurgii. Każdy mój pacjent może liczyć na profesjonalne podejście, życzliwość, dokładność, estetykę i precyzję wykonanej pracy. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i lubię z nimi pracować.

Lekarz Stomatolog Sonia Tarnogrodzka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Wśród dziedzin stomatologicznych najbardziej interesuje ją stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka. W swojej pracy dba o precyzję i całkowitą bezbolesność wykonywanych zabiegów, a także o miłą atmosferę podczas wizyty.

Fizjoterapeuta Joanna Borek

Mój zawód to moja pasja. Dzięki fizjoterapii mogę pomagać innym, a oprócz tego mogę realizować się zawodowo. Pracuję zarówno w gabinecie jak i na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Poświęcam się zarówno pracy z pacjentem jak i pracy naukowej uczestnicząc m.in. w projektach badawczych. W swojej pracy wykorzystuje wachlarz metod, łącząc je tak, aby w jak najlepszy sposób pomóc moim pacjentom. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki i podróżować.

Higienistka Stomatologiczna Kwitosława Timofejewa

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i pielęgniarka z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest osobą niezwykle kompetentną, a jednocześnie bardzo ciepłą i życzliwą.

Lekarz Stomatolog Marta Chodakowska

Ukończyłam studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2017r. otrzymując Medal Rektora za Osiągnięcia w Nauce i Pracy Społecznej. Od tego czasu stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. W mojej pracy zależy mi na tym, żeby dobrze zrozumieć potrzeby i oczekiwania pacjenta oraz by wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze. Do moich zainteresowań zawodowych należą stomatologia zachowawcza, endodoncja i stomatologia dziecięca. Pracuję w powiększeniu, na codzień wykorzystuję w swojej pracy lupy oraz mikroskop, które pozwalają mi wykonywać pracę starannie w najdrobniejszych szczegółach.