Nasza kadra

Lekarz Stomatolog Małgorzata Kunkul

Nazywam się Małgorzata Kunkul. Jestem lekarzem stomatologiem i mam zaszczyt zaprosić wszystkich stałych i nowych pacjentów do kliniki Delicadent.
Wraz z zespołem stworzyłam miejsce, w którym pragniemy otoczyć Cię opieką i troską. W pięknej i wygodnej przestrzeni, w atmosferze spokoju i relaksu, zadbamy o Twój uśmiech. Dokładamy wszelkich starań, abyś w był w pełni świadomy planu i przebiegu leczenia. Dlatego czas wizyt jest dopasowany do Twoich potrzeb, bez atmosfery pośpiechu. Mamy też kilka niespodzianek, którymi umilimy Ci wizytę.

Przyjdź i sprawdź jak przyjemne może być leczenie.

Lekarz Stomatolog Agnieszka Nagnajewicz

W 2013 roku ukończyłam studia i nostryfikowałam dyplom na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Od tego czasu nieprzerwanie uczestniczę w kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą, kształcąc się w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i chirurgii. Każdy mój pacjent może liczyć na profesjonalne podejście, życzliwość, dokładność, estetykę i precyzję wykonanej pracy. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i lubię z nimi pracować.

Lekarz Stomatolog Anna Chomiak

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, z którym jestem stale związana – pracuję jako asystent akademicki w Katedrze i Klinice Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji. Jestem autorką publikacji naukowych, posiadam otwarty przewód doktorski w dziedzinie ortodoncji.

W pracy zawodowej skupiam się na stomatologii zachowawczej, dziecięcej oraz ortodoncji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje odbywając polskie i zagraniczne kursy, a także studia podyplomowe. Jestem absolwentką kierunku Estetyka Twarzy na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Aktualnie odbywam studia podyplomowe Master Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej prowadzone we współpracy z Uniwersytetem San Jorge w Hiszpanii.

Indywidualne podejście do pacjenta i jego komfort w trakcie wizyty oraz zaangażowanie z mojej strony jako lekarza uważam za priorytety. Źródłem satysfakcji jest dla mnie praca zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi, a pogodna atmosfera w trakcie wizyty, cierpliwość i empatia sprawiają, że pacjenci opuszczają gabinet z uśmiechem na ustach.

Wolny czas najchętniej spędzam na górskim szlaku w towarzystwie mojego psa :)

dr n.med. - Joanna Kurpik - Pietrusza

Studia na kierunku lekarsko-dentystycznym ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie stale pracuje na stanowisku wykładowcy w Katedrze i Klinice Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji, prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko- i anglojęzycznymi.  Autorka wielu publikacji naukowych. W 2019 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych polskich oraz międzynarodowych kursach z zakresu ortodoncji. Uczestniczka prestiżowego kursu Master Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej prowadzonego we współpracy z Uniwersytetem San Jorge w Hiszpanii. W codziennej pracy podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem oraz empatią, budując miłą atmosferę od pierwszej wizyty.

W naszym gabinecie specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych.

Lekarz Stomatolog Sonia Tarnogrodzka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Wśród dziedzin stomatologicznych najbardziej interesuje ją stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka. W swojej pracy dba o precyzję i całkowitą bezbolesność wykonywanych zabiegów, a także o miłą atmosferę podczas wizyty.

Fizjoterapeuta Joanna Borek

Mój zawód to moja pasja. Dzięki fizjoterapii mogę pomagać innym, a oprócz tego mogę realizować się zawodowo. Pracuję zarówno w gabinecie jak i na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Poświęcam się zarówno pracy z pacjentem jak i pracy naukowej uczestnicząc m.in. w projektach badawczych. W swojej pracy wykorzystuje wachlarz metod, łącząc je tak, aby w jak najlepszy sposób pomóc moim pacjentom. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki i podróżować.

Higienistka Stomatologiczna Kwitosława Timofejewa

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i pielęgniarka z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest osobą niezwykle kompetentną, a jednocześnie bardzo ciepłą i życzliwą.

Specjalista chirurgii stomatologicznej Karol Sobota

Ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

 

Od 2018 roku do końca 2019 roku pracował na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w ramach specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej. Od lutego 2019 roku kontynuuje specjalizacje w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Poznaniu.

 

Stale doskonali umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. W pracy z pacjentem szczególną uwagę zwraca na przejrzystą komunikację z pacjentem oraz komfort pacjenta podczas wizyt stomatologicznych.

Lekarz Stomatolog Jakub Dyba

Specjalista periodontologii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jego pasją jest implantologia oraz chirurgia śluzówkowo-dziąsłowa.

W dziedzinach tych od wielu lat szkoli się na kursach krajowych i zagranicznych. Największe zawodowe wyzwanie stanowią dla niego pacjenci wymagający kompleksowego leczenia implanto-protetycznego.

Od 2018 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego(PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP).